Tekirdağ Özel Gökçe Okulları 2009 yılında sosyal fayda amaçlanılarak krucusu olan S.Gökçe CAMGÖZ tarafından kurulmuştur. Eğitim konusunda başarısını kanıtlamış bir kurum olup büyüyerek yoluna devam etmektedir. Özel Gökçe Okulları Tekirdağ İlkokulu ve Anasınıfı olarak hizmet vermektedir.

Vizyon
Kendisiyle barışık, medeni cesareti yüksek, hayattaki rolüne gönüllü, öğrenmeye hazır, ülkesini seven, sağlıklı nesiller yetiştirmek... Klasik kalıpları yıkarak eğitimde hayata dokunarak hissettikleri, yaşayarak öğrendikleri bir sistem oluşturmak. Akademik eğitimlerinin yanında onlar için hazırlanan doğa ile iç içe yaşamlarında, öğretmenlerinin rehberliğinde yarınlarının sağlam temellerini atarak kişisel ve sosyal gelişimlerini tamamlıyorlar.

Misyon
Tüm okullarımızda bilimsel düşünen, özgüven ve özsaygısı yüksek, insan haklarına saygılı, toplumsal ve evrensel sorunların farkında olan, bu sorunlara çözüm üreten, barışçıl, soran-sorgulayan, aydın ve ileri görüşlü, Türkçe'yi ve en az bir yabancı dili yaşamında etkin bir biçimde kullanan bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.